הלוואות לעסקים – אלטרנטיבות פיננסיות


הלוואות לעסקים הוא תחום שאנו משייכים בצורה טבעית לבנק ולהלוואות שונות שהבנק מעניק לפרטיים ולחברות. המחלקה העסקית בבנקים בדרך כלל מסייעת לחברות לבסס תזרים מזומנים אפשרי בעזרת הלוואות לעסקים  על פי תנאים, דרישות והגבלות שהבנק מציב. אחת הטעויות הגדולות שרבים שוגים בהן היא להאמין ולחשוב שבנקים הם הפתרון היחידי עבור הלוואות לעסקים ואין חברות אחרות המציעות שירותי הלוואות לעסקים מחוץ למערכת הבנקאית. טעות נפוצה נוספת היא לחשוב שאם נכשלתם מול הבנק באישור הלוואה לחברה שלכם, אין לכם מה לעשות מלבד לנסות שוב או לפנות לחברה חיצונית.

גם אם אתם מחפשים הלוואות לעסקים קטנים או הלוואות לעסקים חדשים בעצם, האפשרויות שלכם רחבות הרבה יותר – אתם יכולים לפנות לחברות של מימון חברות והלוואות חוץ-בנקאיות לצד חברות לגיוס אשראי שיסייעו לכם לעמוד מול הבנקים בבטחה ולהשיג הלוואות לעסקים לפי הצורך שלכם והיכולות שלכם. הלוואות לעסקים מקוטלגות לפי קטגוריות שונות מלבד הלוואות סטנדרטיות לחברות – הלוואות לעסקים חדשים שדורשים סכום כדי להתחיל את הדרך ולהשקיע בפיתוח החברה והמקום לצד הלוואות לעסקים קטנים – הלוואות לעסקים בסדר גודל קטן יותר שדורשים תנאים שונים וחלוקת משאבים נכונה.

בחברת בראל יש לנו מחלקת גיוס אשראי המספקת שירותי הלוואות לעסקים ולפרטיים וסיוע בתכנון ופריסת תשלומים נוחה. התכנון הפיננסי הוא קריטי החל מהשלב הראשון בתהליך  ואתם חייבים חברה אמינה שמבינה עניין ומבינה את הצרכים שלכם. חברת בראל היא חברה המתגאה בסוללת יועצים ומומחים כלכליים שיוכלו לייעץ לכם בתחומים שונים ואף ללות אתכם ליווי פיננסי צמוד לאורך בניית העסק או הבראת ושיקום עסק בעייתי. הצוות המנוסה של חברת בראל ילווה אתכם מול הבנקים או חברות מימון, עד שתהיו מרוצים ורגועים.

כתיבת תגובה